oferta - otulanie

Podaruj sobie odpoczynek i troskę. Podaruj sobie dzień kobiecej uważności. Podziękuj swojemu ciału za piękny akt wydania na świat nowego życia. Podziękuj sobie za troskę, jaką każdego dnia obdarzasz swoje dziecko, bo przecież jeśli jesteś mamą, ta przygoda i odpowiedzialność rozciąga się na całe życie.

moc otulania

Otulanie to wyjątkowa 5-6 godzinna bardzo kobieca celebracja, która jest okazaniem wdzięczności Tobie i Twojemu ciału.  Może być

  •  Uwieńczeniem dobrego połogu
  • Terapeutycznym zamknięciem trudów historii porodowej
  • Otuleniem czułością po stracie dziecka
  • Wzmocnieniem duszy i ciała kobiety na każdym etapie Jej życia

A może nie jesteś mamą, a czujesz, że to, co przeszłaś w życiu woła o troskę, zaopiekowanie, otulenie. To rytuał dla każdej kobiety, która czuje w sercu taką potrzebę.

Jako Otulająca obdarzę Cię troską, żebyś mogła wypocząć, odetchnąć, poczuć się wyjątkową. Otulę Cię uważnością, ciszą, muzyką, ciepłem, zapachami ziół i przypraw, pięknem, oraz całym wachlarzem doznań, które ukoją Cię i napełnią nowymi pokładami MOCY.

Otulanie to zestaw masaży, aromatyczna kąpiel, olejowanie ciała,. To również ceremonia zamykania ciała, która pomaga powrócić do pełni jsprawności i formy.

Otulanie będzie wspaniałym prezentem dla siebie, jak i dla innej kobiety, od tych, którzy chcą okazać jej miłość i troskę.

Świeczka

Chcesz sprawić prezent Kobiecie, która jest dla Ciebie ważna?
Podaruj Jej wsparcie douli.
To przepiękny wyraz troski!

Wybierz najleszy pakiet z oferty lub napisz do mnie – wybierzemy coś wspólnie